Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
RadiusRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
G.I. JaneRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
A Special LadyRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0