Series
Ratings
54
Dept. QRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Dear ChildRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.0
How to Get RichRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5