Movies
Ratings
593
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 2.5
Suddenly Last SummerRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0