Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
AemaRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 4.0
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 5.0
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 1.0
The Killing VoteRated ★ 4.5