Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Charlie St. CloudRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5