Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
On My Way To Meet YouRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5