Titles you rated
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5- Phantom Singer SpecialRated ★ 3.0
The CursedRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Sixth Sense 2Rated ★ 4.0
Sixth SenseRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5