Movies
Ratings
553
The HousemaidRated ★ 3.5
Things Heard & SeenRated ★ 2.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 3.0