Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- 장도바리바리Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0