Movies
Ratings
237
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0