Movies
Ratings
122
The Karate KidRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0