Series
Ratings
79
Skam Season 4Rated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 3.5
Skam Season 2Rated ★ 2.5
Skam Season 1Rated ★ 3.5- MirandaRated ★ 3.0
GenshikenRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5