Titles you rated
Black AdamRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0