Movies
Ratings
114
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 3.5
BoltRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
PinaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
DelicacyRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0