Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0