Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
FirefightersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 2.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5