Movies
Ratings
150
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5