Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5