Titles you rated
Bird on a WireRated ★ 3.0
Passenger 57Rated ★ 3.0
Last Man StandingRated ★ 3.0
Collateral DamageRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 3.0
The Living DaylightsRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
The Last SupperRated ★ 3.0
MaverickRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.0
Legend of the Red DragonRated ★ 3.0
Battlefield EarthRated ★ 3.0
A View to a KillRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
RobotRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 3.0