Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Parks and RecreationRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 2.0
DororoRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0