Movies
Ratings
648
The PrisonRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.0
Dirty GrandpaRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
NerveRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
MissingRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0