Movies
Ratings
691
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
T-34Rated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0- Eureka Seven Hi-evolution 2 : AnemoneRated ★ 3.0