Series
Ratings
21
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5