Titles you rated
Beautiful VampireRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Smashing on Your BackRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0