Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.5