Movies
Ratings
300
JumperRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0