Series
Ratings
92
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0
The 4400Rated ★ 4.0
The 4400Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.0