Titles you rated
Everybody's FineRated ★ 4.0
Curly SueRated ★ 4.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TurboRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tango & CashRated ★ 3.0
Malcolm XRated ★ 3.0
The General's DaughterRated ★ 4.0