Titles you rated
BeatRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 1.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 2.0
The WarriorRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Birdcage InnRated ★ 2.0
The BowRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0