Titles you rated
TogetherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Suddenly in the DarkRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
Day of the DeadRated ★ 2.5
Gosford ParkRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
StutzRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.0- The ButcherRated ★ 2.0
The Mortuary CollectionRated ★ 2.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
HostRated ★ 3.0