Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5