Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
One DayRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantRated ★ 3.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 2.0