Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.0
GantzRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0