Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0- PilotRated ★ 1.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0