Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
MankRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
LegendRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 5.0