Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 3.0
BLOODY BROTHERHOODRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
HELL DOGSRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Once Upon a StarRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0