Movies
Ratings
680
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0