Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
MonstrousRated ★ 2.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 2.0