Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0