Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0