Movies
Ratings
359
Nowhere to HideRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
PaybackRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5