Titles you rated
PluribusRated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mikami SenseiRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Silo Season 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5