Titles you rated
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5