Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The Disney AfternoonRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5- Battle Fairy YukikazeRated ★ 2.5
- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0