Titles you rated
The WrestlerRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Across the UniverseRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0