Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
SpiderheadRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0