Series
Ratings
89
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5