Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
KlondikeRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The New MutantsRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5
Snatch UpRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Killing Them SoftlyRated ★ 4.0