Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 1.0
Marine BoyRated ★ 1.0
HancockRated ★ 2.0