Titles you rated
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
Love Wind Love SongRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Just Do It!Rated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0